Firma Golmeb działa na rynku już od 1990 roku. Naszą specjalnością jest produkcja mebli oraz półfabrykatów.

Firma kładzie duży nacisk na jakość wyrobów w związku z tym inwestuje w nowoczesne technologie, które pozwalają nam na szybką i terminową realizację zamówień.

Atutem jest to iż sami produkujemy półfabrykaty tj. fronty (z płyty MDF oklejane folią PCV, ramowo-płycinowe, ramowo-płycinowe patynowane i lakierowane, akrylowe, fornirowane), listwy wykończeniowe (ponad 30 różnych wzorów), płyciny do drzwi meblowych, drzwiowych i okleinowanie usługowe formatek, wykorzystywane później w produkcji naszych mebli, a także oferowane do odsprzedaży. Oferowane przez nas nowocześnie uformowane gotowe elementy do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz umożliwiają producentom mebli:

  • znaczne obniżenie kosztów produkcji mebli kuchennych i pokojowych,
  • zróżnicowanie oferowanych modeli poprzez wykorzystanie nowatorskich kształtów i profili,
  • podniesienie jakości i estetyki produkcji dzięki zastosowaniu bogatej gamy elementów wykończeniowych,
  • szybkie dostosowanie oferty do coraz wyższych standardów jakości i zmiennych preferencji stylistycznych konsumentów.

 

W projektowaniu naszych mebli wykorzystujemy te atuty wyrobów i dzięki temu tworzymy meble które każdemu wnętrzu nadadzą niepowtarzalny efekt, są to: meble pokojowe, sypialnie, kuchenne, systemowe, zestawy młodzieżowe oraz meble tapicerowane, wszystkie te meble wykonywane są w szerokiej gamie kolorystycznej. Naszym podstawowym celem jest przede wszystkim dbanie o dobro klienta dlatego tak dużą wagę przykładamy do jakości i wykończenia mebli.

Serdecznie zapraszamy do współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli.

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text